Wednesday, May 30, 2012

Iga väiksemgi abi on teretulnud

Ja see tõesti on nii! Vaatasin täna oma meilboxi nagu see mulle juba harjumuseks on saanud, et äkki on mu sponsortaotlustele vastuseid tulnud. Oli vastuseid nagu alati. Mõned ikka vaevuvad vastama, kõik vastused on muidugi eitavad. Õnneks ollakse sõbralikud ja soovitakse palju edu ja kordaminekuid. Vähemalt pole päris tuimad või vähemalt on viisakad.
Täna siis ka oma tavalise tuimusega avan kirju ja valmistan ennast halvimateks uudisteks ette kui äkki...SAIN SPONSORLUST! Kirjutati küll, et firmana pole võimalik toetada, kuid see tänuväärne isik (nime ei avalda, äkki ta soovib jääda anonüümseks) kirjutas mulle, et on 1% vajaminevast summast nõus isiklikult maksma! Summa on 53.50€ ja tõesti, algus seegi. See on nii imeline, et leidub keegi, kes on nõus mind toetama, ta pole mind ju kunagi kohanud, pole mind näinud ega minuga otseselt rääkinud, kuid on nõus mnd toetama! Täiesti võõras inimene. SUPER.
Sellest sain innustust juurde ja miks ma pidasin vajalikuks sellest postitus teha ongi sellepärast, et kõik, kes hetkel otsivad sponsoreid või kavatsevad seda tulevikus teha, siis ärge andke alla ja ärge heitke meelt! On tõesti päris halb kogu aeg saada kirju, mis on negatiivse sisuga, kuid kui lõpuks tuleb kas või väike toetus, siis see annab kohe positiivset energiat juurde ja innustab edasi sponsoreid otsima.
Niipalju siis sellest. Suvi on kohe-kohe käes ja siis saab vast aktiivsemalt sponsoreid otsida. Enne veel on aga vaja kool kuidagi üle elada.

Olge tublid ja edu sponsoritega!

No comments:

Post a Comment