Sunday, May 13, 2012

Stipendiumiintervjuu

Taotlusankeedis pidi ära märkima, et kas soovid ka stipendiumile kandideerida ning kuna ma seda tegin, siis käisin ka stipendiumiintervjuul (enne pidi valimispäevalt saama positiivse vastuse ka selle kohta, et kas sa oled stipikandidaat või ei).

See oli kõige hirmutavam asi, mis YFUga seoses olnud on. See otseselt ei olnud ka midagi hirmsat, aga närv oli ikka sees küll. Mulle tegid seda intervjuud kaks naist, üks tüdruk oli ise vahetusaastal käinud Saksamaal ja teine naine on lihtsalt YFuga seotud (tal on kodus hetkel vahetusõpilane), sellel naisel oli ka oma 1-aastane laps kaasas, kes kõndisin minu intervjuu ajal laua peal lihtsalt edasi-tagasi, see oli päris naljakas :D

Üldiselt nad küsivadki selliseid klassikalisi küsimusi, et millega sa tegeled ja miks vahetusaastale minna tahad ja siis muidugi, et miks just sina see inimene oled, kes stipendiumi saama peaks. Ma arvan, et vastasin päris normaalselt nendele küsimustele, olin enesekindel ja sain öeldud kõik, mis tahtsin. Vastuse pidin saama kohe järgmisel päeval, kuid seda siiski ei tulnud kohe. Seega ketran ja ketran seda intervjuud oma peas üha uuesti ja uuesti ning üritan ennast maha rahustada ja loota kõige paremat. Eks varsti saab teada, et kas saan stippi või ei.

No comments:

Post a Comment