Sunday, August 19, 2012

Olengi kohal

Appi, ma ei oskagi kuskilt alustada. Siin on megalahe kõik!

Täna siis jõudsin 15.30 lennujaama (muidugi jäin veits hiljaks nagu alati). Tegime siis kõik vajalikud asjad ära ja oligi minek. Ma olin suht kaootiline ja ei jaganud midagi ära, kõik juhtus nii kiiresti. Pidime siis käsipagasikontrolli minema ja oeh...ema nuttis, vend nuttis, vanaemal pisarad silmas, no ei ole väga rõõmustav vaatepilt. Endal tuli ka klomp kurku. Kui ma käsipagasikontrollist läbi olin saanud (seal ka haige jamamine, mismõttes ma pean läpaka ja fotoka täiesti kotist välja võtma ja kõik asjad eraldi panema, see on tüütu) ja pere veel viimast korda nägin, siis tuli küll haige tahtmine ahastavalt nutma hakata. Ma siiski hoidsin ennast tagasi ja lasin lihtsalt pisaratel vaikselt voolata. Kertu ja Liisika olid kõrval sellised rahulikud, nii et ma ei saanud ka ju lahistama hakata :D Istusime siis ja ootasime oma värava juures lendu. 
Kertu Tallinna lennujaamas.
 
Lend jäi pool tundi hiljaks. Vahepeal mõtlesime, et äkki oleme vales kohas vms, lennukist ei tahaks ka ju maha jääda. Lennukis magasin veits ja olin lihtsalt veits kurvas meeleolus. Süüa sai ka!
Igatahes, lendasime siis 2h 20min ja jõudsimegi Brüsselisse. See lennujaam on haigelt suur! Me jälle mõtlesime, et läheme kuskile valesti vms, sest haigelt pidi kõndima ja trippima, et lõpuks kohvrite juurde jõuda. Veits ootasime ja läksimegi väljapääsu poole oma peredega kohtuma. Nägin õnneks kohe oma pere ja ei pidanud neid otsima hakkama. Tervitsime siis üksteist ja tegime kalli, täitsa nagu omad inimesed kohe. Hostisa võttis mu kohvri ja hostvend mu käsipagasi, nii et ma ei pidanudki tassima midagi :D
Pilte Brüsseli lennujaamast.

Sõitsime umbes 20min ja jõudsimegi koju. Mulle väga meeldib nende kodu! Neil on kokku kolm korrust. Esimesel korrusel on elutuba ja köök. Aed ja suur garaaž on ka neil, garaažis on jalgrattad ja mulle on ka jalgratas olemas :) Teisel korrusel on kõigi toad ja vannituba ja kolmandal korrusel, mis kunagi oli pööning on minu vannituba ja magamistuba. Jep, minu päralt on terve korrus! How awesome is that :D Mu magamistuba on umbes kaks korda suurem kui mu kodus Eestis. Nii et ei saa kurta. Siin on isegi voodi all madrats, et kui mul sõbrad külla tulevad, siis saavad madratsi peal magada.
Pärast maja näitamist istusime ja sõime veits. Aaaa, see ka, et nad käivad sellise ilusa suveilmaga jalanõudega toas, mis on minu jaoks veits harjumatu ja imelik. Sõime lihtsalt võileibu, mis siis koosnes kuklist või tumedast leivast, mis siis on nagu meie sepik ehk siis nende tume leib :D Nende juust oli ka mingi eriti spets ja vorstid ka kõik sellised delikatessasjad meie mõistes. No ei saa kurta. 
Pärast söömist istusime veits elutoas hostvanematega ja rääkisime juttu. Infot tuli, aga mitte liiga palju. Hetkel on kell pool kaksteist ja nad läksid vist tund aega tagasi magama. Nad lähevad siin vara magama...nojah, eks tuleb ära harjuda. Vara lähevad magama ehk umbes 22.00-23.00.
Kõige parem osa: SIIN ON HAIGELT SOE. Juba liiga soe. Istun hetkel oma toas ja mõlemas toa pooles on aknad lahti, aga õhk ei liigu ja haigelt palav on. Aknast on megailus vaade ka mul, otse kanalile.
Praeguseks siis kõik, pean magama jääma, päris läbi võttis see päev ja homme lähen hostemaga tema õe juurde ja me stardime kodust 11.00.
Inglise keelt räägivad nad ka megahästi.
Viimane asi: ma olen ikka veits kurb, et lahkuma pidin ja igatsen oma inimesi, aga samas kohe kui ma oma hostpere nägin ei olnud ma enam närvis ja kurb ja rahunesin maha, nad on lihtsalt megatoredad ja sõbralikud, no peavadki olema alguses :D Lihtsalt no worries :) Millalgi teen oma elamisest pilti ka ja eks siis näete mu uut kodu.

No comments:

Post a Comment