Thursday, September 20, 2012

Koolitunnid

Nii, millised siis minu tunnid on...Kuna ma enamjaolt mitte midagi aru ei saa, siis ma lihtsalt istun tundides ja õppin flaami keelt. Õpin lihtsalt sõnavara kogu aeg ja kui ei jaksa õppida, siis istun niisama ja vahin klassis ringi ja mõtlen omi mõtteid :)

Muideks, jube hästi omandab oskuse inimesi lugeda lihtsalt kehakeele järgi. Kuna ma aru ei saa, mida inimesed siin räägivad ja kõik ei räägi hästi inglise keelt ja siis ei julge üldse rääkida, siis tuleb inimesi jälgidaaaa. Päris lahe, mulle meeldib :D Saab oma peas igasuguseid kommentaare teha :D

Kool muideks algab iga päev 8.35. Siis on esimene tund 50min, kell käib, lähed KOHE OTSEJOONES teise klassi ja KOHE algab järgmine tund. See ka 50min. Peale seda on 10min paus ja siis jälle 2x50min ja siiiiiiiis on söögivahetund 12.10-13.15, see on väga mõnus :) Kool lõppeb enamasti 16.00. ÕÕõõõh...AGA iga kolmapäev on lühike ja siis lõppevad tunndi 12.00. HAHAHAHHAHAHA. (Mul tegelikult lõppeb teisipäeval kool 15.00 ja kolmapäeval 13.00, teisipäevane viimane tund on tõstetud kolmapäeva peale, mingi erandjuhus, aga see selleks, pole oluline).

Aga nüüd koolitundidest:
 • Matemaatika - see on naljakas tund, sest õpetaja on paks kiilaks megaenergiline mees, kes tõmbleb 24/7 ringi. Ma ei liialda. Ta näoilmed on ka üle kõige. Nii et matas mulle lihtsalt meeldib õpetajat jälgida, sest ta on naljakas :D Vahepeal meenutab ta mulle hamstrit, vahepeal kana...Teised ütlevad, et selle õpetaja naljad on megalamedad, aga nojah, ma niikuinii ei saa aru. Muideks, mata mulle MEELDIB. Ma lihtsalt oskan seda osa, mida me praegu võtame, tunnen ennast targana (ja seda ei juhtu tihti matemaatikas, õigemini mitte kunagi). Testi tegin ka normaalselt. Sain parema tulemuse kui mitmed inimesed mu klassis :) Jeeeei.
 • Biloogia - eeee...õppisime paljunemist. Taimede ja inimeste. Rohkem ei oska kommenteerida. Tegin testi ka kaasa, meganalajaks oli, lihtsalt istud ja vahid paberit ja siis annad ära :D
 • Religioon - eee...õpetaja on sõbralik :) Ja ma ei pea mingit ilgelt suurt asja tegema, sest ma ei oska flaami keelt, õpetaja ei käsi seda teha. Mulle sobib.
 • Geograafia - FUH. Kõige kohutavam õpetaja. Ta on kuri vanamees, kes on elust tüdinenud. Ta puudub iga aasta mõned kuud koolist, sest on "haige". Temaga üks tore lugu ka: istusime Elisaga (vahetusõpilane Ecuadorist, kes käib minuga samas klassis) koos geograafias ja õpetaja terve tunni vaatas meid megakurja pilguga. Järgmine tund õpetaja ütles mulle midagi, ma muidugi ei saanud aru ja siis klass ütles, et ma vahetusõpilane. Natukese aja pärast ütles õpetaja Elisale midagi ja siis klass ütles, et ta ka vahetusõpilane. Ups, õpetaja ei teadnud umbes 2 nädalat, et me vahetusõpilased...Ta olevat mulle öelnud, et ma peaks tunnis kaasa töötama ja rohkem vaeva nägema :D Ta alati räägib midagi, kõik kirjutavad üles, mina muidugi mitte ja eks ta sellepärast oligi pahane :D Aga emotsioonitu ja tuim on ta ikka, ta ei meeldi kellelegi, kõik tegelevad millegi muuga selles tunnis.
 • Inglise keel - JEEEEEEEE, lõpuks saan millestki aru :) Seal istun klassivendade kõrval (tähestikujärjekord) ja nad teevad kogu aeg nalja, põhiliselt teevad õpetajat järgi, sest õpetaja üritab inglise aksenti teha. Vähemalt on õpetaja tore ja sõbralik :)
 • Flaami keel - eeee...seal ma lihtsalt teen oma asju. Õpetaja jällegi sõbralik õnneks. Ükskord tuli mu juurde pärast tundi ja küsis: "Are the lessons very boring for you?" ja ma siis vastasin: "Honestly, yes."
 • Keemia - ÕPETAJA ON HAIGELT LAHE. Lokkis juustega energiline õpetaja (mees), kes on megaaaaalahe. Esimeses tunnis tegime limbot näiteks :D Ta ütles, et üritab mind ja Elisat võimalikult palju tundi kaasata. Väga armas temast.
 • Prantsuse keel - no see õpetaja on reaalselt hull. Tal eriti karm hindamissüsteem ja ta arvab, et mu prantsuse keel on hea, ta pole aru saanud sellest kui ma ütlen, et mu prantsuse keel on vääääääääääääääga halb. No eks ta varsti aru saab, et ma midagi ei oska :D
 • Füüsika - eeee...midagi nad seal teevad.
 • Ajalugu - seal ka tore õpetaja. Mees, prillidega, nooremapoolsem, teeb nalja ja on niisama lahe. Ta reaalselt huvitus ka sellest, mis meil öelda on (Seletus: igas esimeses tunnis pidime ennast tutvustama, sest õpetajad ju ei tea kõiki õpilasi). Üks klassivend oli selle õpetajaga peol kokku põrganud.
 • Saksa keel - seda ma ei õpi. Seal on mul ametlikult lubatud flaami keelt õppida ja mitte kaasa töötada tunnis. Õpetaja on naeratav ja sõbralik :)
 • Kehaline - ma olen juba kõik kehalise veidrused üles loetlenud. Aga ma saan selle õpetajaga hästi läbi sellegipoolest. Ühes tunnis õps andis mulle stpperi ja pani minu vastutama tüdrukute aegada eest jooksmises. Tundisin ennast jube tähtsana :D Ma ju kõige kiirem ka. Hahhaha :D
 • Uurimistöö - nad peavad siin uurimistööd tegema, heheheh. Ja neil on selle jaoks tunniplaanis eraldi tund ette nähtud...Veab neil. AGA MA EI PEA UURIMISTÖÖD TEGEMA! Õnneks! Ma juba kartsin, et pean seda piina uuesti üle hakkama elama. Mulle öeldi, et mul flaami keele õppimisega niigi tegemist :)

No comments:

Post a Comment