Friday, October 12, 2012

Esimene väljaskäik ja esimene pidu

Kogu aeg ma kodus ei istu siin :D

Esimest korda läksin välja venna parima sõbra, ühe venna klassivenna ja selle klassivenna tüdrukuga. Vend ise oli kuskil teises linnas peol.
Ühesõnaga, oli reede ja venna parim sõber ütles, et me peaks õhtul midagi tegema. Nii siis tegimegi. Läksime neljakesi baari ja istusime seal ja jõime õlut. Mul oli megatore ja hea meel kodust välja minna ja midagi toredat teha. Pidin viimase bussiga koju minema, aga hostvanemad võtsid mu hoopiski auto peale, sest nad ise tulid ka külast. Nii et see oli lihtsalt üks tore ja rahulik väljaskäik.

Mu viimane rong koju läheb siin 21.43 :D See on ILMSELGELT liiga vara, et koju minna, seega ma lähen sellisel juhul viimase bussiga, mis läheb 23.35. Vot.

Esimene pidu. 
See pidu oli Mecheleni suurim pidu nagu nad kõik ütlesid. Pilet oli ka kallis: 10 euri. Tavaliselt on 4-6 euri. Haigelt kallis oli ikka. Aga ma ei saanud ju minemata jätta suurimale ja lahedaimale peole :D
Läksin sinna venna ja ta sõpradega ja hiljem ööbisime venna parima sõbra juures, sest kui ma kuskile minna tahan ja ei soovi viimase bussiga koju minna, siis pean alati kellegi juures ööbima, sest ma elan linnast 12km kaugusel.
Alguses siis olime venna parima sõbra juures väikse seltskonnaga ja hiljem läksime peole. Peol nägin megapalju klassikaaslasi ja üleüldse inimesi minu koolist.

Pidu ise oli megavõimas. See oli ühe skautiderühma korraldatud. Muusika oli hea ja see koht ise MEGASUUR ja megapalju rahvast, kõik tantsisid. Vahepeal tantsisime tüdrukutega lava ees :D Nii et oli fun :D 

No comments:

Post a Comment