Friday, October 19, 2012

Inimesed minu koolis ja sõbrad

Kas mul on sõpru? JAH.

Nii et ei istu üksi kuskil nurgas. Ma pole selline inimene ka, kes seda teeks, ma lihtsalt läheks lampi crashiks kuskile siis, aga pole õnneks vajadust olnud.

Hostvenna ja ta sõpradega olen tihti koos. Nad on megalahedad, naljakad ja sarnase suhtumisega nagu mina :D Nii et jeeeei, leidsin inimesed, kes mõtlevad nagu mina :D
Kuna mu klassis on teine vahetusõpilane ka, siis temaga saame väga hästi läbi JA ühe oma klassiõega saan ka hästi läbi. Ta on neeger. Jep, ma suhtlen temaga ja saan hästi läbi. Tema iseloomustamiseks ütleks, et ta veits nagu Getter 2. Enamus peaks aru saama, mis ma selle all mõtlen :D
Hostõega saan ka hästi läbi muidugi. Ainult et ta on ainult nädalavahetustel kodus. Meil on rutiin välja kujunenud: iga pühapäev vaatame ühe Harry Potteri filmi :D Jep, mulle ikka veel väga meeldib Harry Potter ja ma ei saa sinna midagi parata. Ma arvan, et kui mul peaks koduigatsus tekkima, siis tean, mis filmi vaadata :D

Väike vahemärkus: MA VIHKAN PABEREID. Ausalt ka. Nad ei kasuta vihikuid, ainult paberid igal pool...peab jube organiseeritud olema kogu aeg. Mina aga tekitan segaduse oma pbaeritega ja siis otsin sada aastat mingit lehte ja ühel hetkel saab villand ja siis korrastan oma paberimajanduse :)

Järgmisena päevakorras inimesed minu koolis: KÕIGE TUBLIMAD INIMESED MAAILMAS.
Ma juba kirjutasin, et nad teevad siin perfektseid märkmeid. No see selleks. Lihtsalt sa vaatad koolis ringi ja...kõik on nii normaalsed. Enamus kannavad samu riideid või no on täpselt sama stiiliga ja ma ei teagi, seda on raske seletada. Nende maailma on siin selline: see on õige, see on vale, vahepealset varianti pole ja see, mis õpetaja teha käsib ja ütleb on PUHAS KULD. Ma ei ütle, et õpetajaid ei peaks kuulama ja et Eestis nii poleks, lihtsalt siin on see teistsugune. 

Nad on liiga korralikud ja tublid ja perfektsed ja täielikud kloonid. Enamus tüdrukuid kutsun ma enda peas varjudeks (shadows). Mulle lihtsalt ei jää nende näod meelde, neil pole iseloomu, oma arvamust, lihtsalt nad eksisteerivad ja õpivad ja muud ei teegi. JUBEEEEE.

Aga see võib kõigest esmamulje olla :)

PS! See kõik paneb oma AWESOME sõpru Eestis igtasema :( Teil pole ikka ülemistes okstes kõik korras ja seda kõige paremas mõttes :)

No comments:

Post a Comment