Friday, October 12, 2012

Šoppamine ja sleepover

Ma olen siin muidugiiii šoppamas käinud. Põhiliselt H&M :D Kõige rohkem leian asju sealt ja hinnad ka normid.
Esimene kord kui H&Mi läksin käisin vist 5 korda riietusruumis, sest korraga sai võtta ainult 7 asja proovikabiini :(

Teine kord käisin kahe klassiõega Antwerpenis šoppamas. Siis oli rahulik, ma ei tahtnud midagi osta. Just nimelt: ei tahtnud. Nagu ma teistele ütlesin põhjenduseks, miks ma näiteks mingit pluusi/kampsunit ei ostnud: I'm not feeling it. Nii oligi.

Mis ma tegelt rääkida tahtsin oli see, et mu hostvend on ikka haige snoob. Tal vaja ainult firmaasju kanda. Näiteks ema ja vend läksid poodi riideid ostma vennale ja tulid tagasi Hilfigeri asjadega. Ta lihtsalt ei kanna põhimõtte pärast odavaid asju, ta ei astu odavatesse poodidesse sisse ka.
H&Mi kohta ütles ta: "Only ugly and poor people wear clothes from H&M." Ma tänasin teda meeldiva komplimendi eest :) Tema põhjendus oli see, et kui ostad midagi H&Mist siis on igal teisel inimesel see sama riideese. Minul küll seda siin ette pole tulnud, võib-olla selle pärast, et enamus minu kooli inimestest on rikkurid ja kannavadki ainult firmaasju :D

Sleepover. Mingi reede õhtu läksime Elisaga ühe meie klassiõe juurde ööseks ja järgmine päev läksime Antwerpenisse šoppama. See on see neegrist klassiõde. Ta on fun. Kohtusin ta pereliikmetega. Kõik on mustad. Veits veider oli, aga elasin üle. Sleepover oli õnneks tore, ei midagi erilist. Šoppamine läks ka hästi, mina ei ostnud peaaegu midagi ja nemad tahtsid iga riideeset osta :D See klassiõde on šopahoolik, päris tõsiselt. Ta IGA NÄDAL ütleb, et tahab šoppama minna, sest ta vajab midagi. Siis ta läheb šoppama ja järgmine päev räägib, et tal jälle vaja šoppama minna ja kui me läksime šoppama, siis ta ostsit igast mõttetuid asju kokku, mida tal tegelt vaja pole ja oma vajalikke asju ei saanudki osta. Ta õnneks ise saab aru, et ta šopahoolik, aga ta lihtsalt leiab, et see on naljakas.

No comments:

Post a Comment