Tuesday, October 30, 2012

Suguvõsa kokkutulek

Reedest pühapäevani toimus mu hostemapoolse suguvõsa kokkutulek. Kokku oli umbes 30 inimest. Ööbisime kõik ühes suures majas, mille vanaema ja vanaisa olid rentinud. Toimus see kokkutulek Valloonias (prantsuse keelses Lõuna-Belgias). Valloonia on ikka jube roheline. Jeeeee. Nagu Eesti :) Flaamlased kutsuvad valloonlasi farmeriteks, sest kogu Valloonia koosnebki põhimõtteliselt väikestest küladest. Mulle meeldib Flandrias elada, ma selle kokkutuleku lõpus mõtlesin, et tahaks tagasi tsivilisatsiooni. Samas ma olen võib-olla liiga linnalapseks muutunud, mis iseenesest on ju halb. Aga nüüd aitab jutust.

 Alustasime laupäeva hommikul jalutuskäiku väljas kõik koos. MEGAKÜLM OLI!
 Hostema
 Vend, õde ja täditütar (väga tore tüdruk)
 See, kes keelt näitab, on tädi mees.See rada, kus me jalutasime, oli mõeldud lastele, nii et seal olid igast "huvitavad" asjad vahepeal, et sa saaks metsa kohta õppida.
Siin näiteks pidi kompima, et mida sa käe all tunned (puukoor, lehed jne)
Poes oli mingit imelikku sorti Marsi šokolaadi!
Mulle lihtsalt meeldis see väike armas auto poe ees.
 Väike külapoeke Valloonias.
Tegime perepilte (see on väga kehva pilt, vastu päikest tehtud, aga ma ei saa normaalset pilti üles panna, sest see tuleb meie jõulukaardi peale).

 Meie tuba, kus me ööbisime.
 Vanaisa
Vend luges kohustuslikku kirjandust, kuna tal polnud arvutit.

 Vanaema istub vasakul nurgas.
 Onupoeg
 Väike külake Valloonias, mis on tuntud oma õlle ja juustu poolest. Parim iseloomustus sellele külakesele: depressiivne Eesti väikelinn.
Naised poeaknal :D


 Niiiii nunnu :)Õhtul oli ahjuga mingi jama ja siis pidime üliiiiiiiiikaua õhtusööki ootama. Olime kõik näljased ja väsinud ja siis hakkasime joonistama taldrikualuste peale.

 Jalutuskäik looduses.

Piltide lisamine ja ümbertõstmine on siin täielik peavalu, just saying.

No comments:

Post a Comment