Thursday, October 25, 2012

Vend istus kongis

Pieter ja Jef olid kongis :D Ehk siis mu vend ja ta parim sõber olid teisipäeval politseijaoskonnas ja istusid 2,5h kongis kuni emad neile järele tulid. Vahva, eksole :D

Lugu siis selline: Pieter ja Jef istusid lõunapausi ajal kiriku ees trepi peal ja sõid oma võileibu. Võileivapuru oli trepi peal. Üks hetk oli politsei nende poole kõndinud ja midagi rääkima hakanud. Lõppes asi sellega, et politseiauto viis nad jaoskonda, mis oli 100m kaugusel :D
Miks nad kaasa viidi? Sest nad poleks tohtinud kiriku ees trepi peal istuda, nad blokkisid sissepääsu (kirik oli kinni) ja nad "reostasid" trepiesist. Ametlik põhjendus oli see, et nad tekitasid pahandust/tüli. 
Nad siis istusid 2,5h kongis ja emad tulid ja "päästsid" nad sealt ära. Vend sai paberi ka kaasa, seal oli kaks võimalust: esiteks see, et võid maksta 100 euri ja teine võimalus oli see, et lähed psühhiaatri juurde. Psühhiaater peab kinnitama, et nad kahetsevad oma väärtegu ja siis kõik korras sellega, aga kui psühhiaater seda ei kinnita, siis nad peavad ühiskondlikku kasulikku tööd tegema.

Nii et nad peavad nüüd ühe kahest võimalusest valima. Sama karistus oleks olnud ka siis, kui nad oleks poest midagi varastanud või kui nad oleks kellegi läbi peksnud. Nad on alaealised, siis on karistus sama.

Suht...hmm...veider olukord. Ma naeran nende üle, sest see lihtsalt on niiii totakas.

No comments:

Post a Comment