Monday, December 17, 2012

Brüsselis tšillimas

8.detsembril pidid Flandrias olevad latiinod kokku saama Valloonias olevate latiinodega ehk siis latiinodest vahetusõpilaste kokkusaamine Brüsselis. Kokku oli 8 latiinot ja mina :D
Istusime baaris ja lõpuks läksime sööma, kuna kõhud olid tühjad. Tahtsime minna ühte latiinode restorani vms, aga kuna see oli kaugel ja vihma sadas läksime hoopiski Quicki (põhimõtteliselt McDonald's).

Olime kohas nimega Delirium Cafe, mis on üks baar Brüsselis. Baar on kuulus oma õllevaliku poolest, ta on isegi Guinnessi rekordiraamatusse läinud sellega. Seal saab õlut erinevatest riikidest (60 erinevast riigist), isegi üks Eesti õlu oli seal. Selle Eesti õlu nimi oli (kui ma õigesti mäletan) VIRU LE COQ. Kas selline õlu eksisteerib meil?!? 
(Need inimesed seal pildi peal on suvakad)
 
Banaani ja kookose õlu. Päris hea oli isegi, aga üle ühe seda juua ei saa, liiga magus.

Latiiiiiiinod.

Brüsselis on peaväljakul "jõulukuusk" (see parempoolne asjandus Raekoja kõrval). See pidavat jube lahe ja moodne olema ja vahetab värve...jeeeeee kui kole.

Üks rõõmus mehhiklane.

Meie toidukuhi.
Piff Columbiast (ta ausalt oli ka täielik pifffff)

Elisa sõbrad Ecuadorist

 Elisa
Mehhiklased

Ja muuseas, see pole mingi probleem, et kõik teised on latiinod ja räägivad hispaania keeles ja siis mina olen ka seal. On kaks võimalust: nad kas räägivad inglise keeles või tõlgivad mulle, mida nad räägivad. Nii et kõik chill.

Selle pean ka ikka ära mainima, et mul oli selle päeva hommikul esimene kokkupuude "latiinode suhtumisega". Pidime Elisaga kell 15.00 rongi peale minema ja ma ootasin teda 30min rongijaamas, rong oli juba läinud ja nooo teda ikka polnud seal. Ma olin suuuuuhteliselt vihane ja hakkasin koju tagasi minema kui ta lõpuks vastas mulle (ma muidugi olin sada korda helistanud ja sada sõnumit jätnud). Ta oli perega suusasaapaid vaatama läinud ja neil oli oodatust kauem läinud ja TA OLI OMA TELEFONI KOJU UNUSTANUD. Kui ta siis kohale ilmus oli temal muidugi kõik hästi ja ups, jäin hiljaks. Mina muidugi nii rahulik polnud. Lõpuks sain oma vihast üle ja kõik oli jälle korras, AGA SIISKI. Latiinod...

No comments:

Post a Comment