Wednesday, December 26, 2012

Enne jõule

Ühel nädalavahetusel käis meil isa vend külas. Väga sümpaatne kuju, teeb nalja ja on üleüldse selline lõbus.

 Vend mängis arvutiga nagu alati.


Isa küpsetas vahvleid.

Isa vend proovis Vana Tallinnat.


Ja talle meeldis see! 


Käisime Elisaga šoppamas (läksime üks kolmapäev pärast kooli, kõik teised läksid koju eksmiteks õppima ja me läksime šoppama).


Pildi kvaliteet pole muidugi hea (telefoniga tehtud), aga pilt sümboliseerib seda, kuidas me mõlemad lihtsalt olime riietuskabiinis ja ei suutnud otsustada, kas me tahame neid riideid osta või ei.

Isa ostis kuivatatud liha, et oleks midagi soolast näksida.


Jep, veits suur on. Maitseb väga hästi.

Käisime YFUga uisutamas.
Uisutamine toimus muidugi kaugel, ma sõitsin sinna rongiga 2h kohale. Läksin sinna muidugi rohkem selle pärast, et teisi näha, mitte uisutamise pärast.
Õpetasin ühele Mehhiko tüdrukule, kuidas uisutada :) Jeeei, olen hea õpetaja.

Uisutamine ise oli normaalne, ei midagi erilist. Olin terve aja ühe Jaapani tüdrukuga, sest mu latiinodest sõbrad olid kuskile linnapeale ära eksinud. See on pikk lugu.
Pärast uisutamist istusime kõik ühes kohvikus ja ajaisme juttu. Kuna mu latiinodest sõbrad jõudsid selleks ajaks kohale, siis oli väga lõbus seal kohvikus istuda. Pärast seda läksime ühe vabatahtliku majja magama, sest uisutamine toimus õhtul ja ronge enam ei läinud koju tagasi.
Järgmisel päeval vaatasime Brugges (linn, kus uisutamine toimus) ringi ja tutvusime vaatamisväärsustega.


Kui latiinod lõpuks kohale jõudsid, olid nad megaaaaväsinud.


Sai ka kuulsast Starbucksist kohvi ostetud. Pffft, kallis oli.


Poistel läksid kõhud tühjaks (me Elisaga olime juba söönud, sest ootasime kutte rongijaamas 30min asemel tund aega, sest nad suutsid oma rongist maha jääda...)

Väike video sellest, kuidas mehhiklastel on hea tuju ja kuidas nad lihtsalt keset tänavat laulma hakkavad. Videote tegemine on midagi, mis ma latiinodelt õppinud olen, nad teevad KOGU AEG videosid. Samas on hiljem tore vaadata.

Käisime Liisikaga Mechelenis ühes baaris istumas ja niisama juttu ajamas.


 

Käisin ema, isa ja õega (vend mängis kodus arvutiga ja ei tahtnud tulla) ÜLILAHEDAL Gym Galal. Seal esinesid inimesed, kes olid osa võtnud ka OLÜMPIAMÄNGUDEST ja mitte ainult osa võtnud, vaid lausa esikolmikusse tulnud. Seega oli tase väga kõrge ja tõesti, super show oli.

Eksamid said ka lõpuks läbi ja enne vaheaega sai oma tulemused teada. Inglise keel oli mul väga hea, nii et sellega olen rahul. Teistes ainetes põrusin ehk sain alla 50%, aga ma ei olnud pettunud, sest ma sain enda ootustest kõrgemad punktid.

See ongi põhiliselt kogu mu detsembrikuu, peaks olema. Pärast viimast eksamit käisin veel nelja tüdrukuga oma koolist Leuvenis jõuluturul ja neil oli veel vaja paar jõuluostu teha. Vot nii.

No comments:

Post a Comment