Wednesday, December 5, 2012

Leuven YFUga

1.detsembril toimus meil YFUga Sinterklaasfeest ehk siis jõuluvanaga seotud üritus. Ainult et neil ei ole siin jõuluvana. Neil on Sinterklaas, kes tuleb:

1.HISPAANIAST
2.TA TULEB PAADIGA
3.TA TULEB HOBUSEGA
4.TA NÄEB VÄLJA NAGU ROOMA PAAVST
5.TAL ON KAKS ABILIST (päkapikku), KES NÄEVAD VÄLJA NAGU NEEGRID (nad on tegelikult musta värvi, sest nad käivad pidevalt korstendes)


Sinterklaas oma kahe abilisega.
Sinterklaasil on 6.detsembril sünnipäev ja siis sa pead eelmine õhtu kamina ette panema jalanõu ja sinna sisse porgandi ja suhkrutüki hobusele...6.detsembri hommikul ärkad üles ja näed, mida Sinterklaas sulle toonud on. Meie tegime seda 1.detsembril, sest mu õde pole kodus 6.detsmbril. Ma pidin selleks hommikul KELL 8 üles ärkama!!! Jubeeeee vara...läksin siis alla ja nägin, et terve söögilaud oli kaetud šokolaadi ja martsipaniga. Mandariine oli ka. Sõime siis hommikusööki: võtad leiva, paned šokolaadi leiva peale, murrad leiva kokku ja hakkad sööma. Ma sain magusamürgituse. Ma olin suhteliselt zombie ka, sest ma ei suutnud funktsioneerida normaalselt LAUPÄEVA HOMMIKUL KELL 8. Kingituse sain ka: H&Mi kinkekaardi :)

Kokkuvõtteks: KUS ON JÕULUVANA JA PÄKAPIKUD?!? Pole kuskil...ainult Sinterklaas neegritega...

Nüüd aga Leuvenist YFUga. Pidime 12.30 rongijaamas kõik kokku saama ja siis tehti meist grupid, igas grupis 5 või 6 inimest. Mul kahjuks grupiga ei vedanud. Seal oli ainult Liisika, mis muidugi oli positiivne, lihtsalt me elame samas kohas ja niigi näen teda. See selleks. Meil oli midagi orienteerumise laadset seal, ainult et polnud aja peale ega midagi. Pidime lihtsalt neljas punktis ära käima, kus pidime mingeid ülesandeid tegema. Näiteks:


Ehk siis pidime püramiidi tegema. Ma näen nii totakas välja, sest jube külm tuul oli ja ma muidugi ei võtnud mütsi kaasa...seega pidi midagi muud leiutama.

Kui meil lõpuks orienteerumine läbi sai, läksime kõik ühte suurde ruumi, kus olid ka hostpered ja siis tuli Sinterklaas oma neegritega ja saime kingipaki, kus olid küpsised, šokolaad ja mandariin.
Sinterklaas luges igaühe kohta väikse kirjelduse ka, mille hostvanemad olid kirjutanud. Minu oma kõlas umbes nii: Gerli on väga rahulik. Tal on alati väga palju aega...vähemalt tema arvates. Seega peab ta alati kiirustama ja läheb viimase rongiga kooli ja trenni läheb ka viimasel hetkel. Aga Gerli on tubli flaami keele õppija ja keeleõping läheb väga hästi.


 Enda iseloomustust kuulamas.


Vahetusõpilased ja pered.

Läksin koju kella seitsmeks, sest pidime 19.30 õe võimlemisesinemist vaatama minema. Päris fun oli.


Meganunnud väiksed poisid tegid võimlemisharjutusi ja ise nägid välja nagu tuletõrjujad.

See väike tüdruk oli ametis oma vanematele lehvitamisega ja unustas täielikult esinemise.

ÕHTU PARIM ESINEMINE! Vanad naised (no nad on ju vanad?) tegid harjutusi. Muidugi oli see täiesti algtasemel ja kohutava, aga see oli meeleltult koomiline, ma peaagu terve aja naersin kõva häälega.

No comments:

Post a Comment