Saturday, February 23, 2013

Pariiiiiiiis 14.-18.veebruar YFUga

Need, kes facebooki on vaadanud, siis ilmselgelt käisin ma YFUga Pariiiiiisis! Ja et teid kadedaks ajada, siis jah, Pariis oli IMELINE!
Mis me siis seal Pariisis tegime? Jalutasime, jalutasime, jalutasime ja veelkord jalutasime. Meie jalad olid nii läbi omadega, et viimasel õhtul see tunne, kui me tagasi hotelli jõudsime, on lihtsalt kirjeldamatu.
Jalutamise käidus muidugi vaatasime ka ringi :D Päris loogiline, eks.


Liisikaga rongis. Kuna me elame samas kohas, siis läksime hommikul koos rongiga Leuvenisse, kus meie buss oli. Äratus oli sellel päeval kell 6.00, meeldiv.

Esimene päev oli vihmane ja kole, nii et vihmavarjud olid väga populaarsed.

Üks tüdruk Taist ostis sellest toredast poest omale käekoti, mis maksis umbes 780 eurot...Tais pidavat sama kott veelgi kallim olema, aga no halllooooooo, see POLE ODAV. tai tšikid ostsid üleüldse omale 40 euri eest macaroonse.

Macaroons.

Nägime sellel kuulsal tänaval ka kuulsa Arc de Triomphe'i ära.

Vaade ülevalt oli imeline!

Õhtul käisime Eiffeli torni vaatamas, sest kell 20.00 hakkas ta "vilkuma", ma kahjuks ei leia hetkel eesti keele sõnavarast paremat sõna.
Järgmisel päeval läksime Eiffeli torni otsa. Kõik läksid vist täiesti üles välja, vaade oli muidugi mega.


 Notre Dame
Tore sillake toredate lukkudega.

Üks mu lemmikvahetusõpilane, Natsuko Jaapanist

 Tänavakunst
Louvre'is käisime ka ära ikka. Nägin Mona Lisat oma silmaga ja väga uhke tunne on nüüd, hahah :D Sain ikka tükk aega Mona Lisa ees seista ja seda jõllitada, me tulime umbes kell 10 muuseumisse, nii et polnud nii palju rahvast seal. Ja see pilt, kus naine teeb ühte maali järgi...see oli vapustav.
Kuna me nii palju ringi kõndisime, siis kõik istusid igal võimalikul hetkel. Lõunasöögi muuseas tegime omale igal hommikusöögil, tegime lihtsalt võileivad valmis ja siis salaja viisime nad oma tuppa, sest ega tegelikult ei tohiks ju toitu kaasa võtta hommikusöögilt. Samas Pariisis süüa on kohutavalt kallis.


Lihtsalt üks ilus pildike :)


Viimasel päeval olid kõigil jalad nii läbi, et jube kohe, aga kui meile pakuti võimalust Pariisis õhtul ringi jalutada, siis me ikkagi tegime seda :D Pariis on lihtsalt megailus õhtuti. Maagiline õigemini.


Latiinod. Minu sõbrad.


Jalutasime rahulikult ringi ja äkki poisid hüüavad: "Gerli, mida sa SEAL teed?" Igaks juhuks mainin ära, et see ei ole mina :D

 Elisa
Meie hosteli baar, kus me iga õhtu istusime.

No comments:

Post a Comment