Tuesday, May 21, 2013

100 päeva

Kunagi ammu oli kooli lõpuni jäänud 100 päeva. Nüüd on mul kokku Belgias 44 päeva jäänud...

Igatahes, sellel päeval kooli polnud, tunde vähemalt polnud. See oli reedene päev, aga neljapäeva õhtul läksime terve lennuga Leuvenisse (tudengitelinna) kõik koos baaridesse pidu panema. Osade inimeste vanemad ei lubanud neil minna, sest selle sama päeva õhtul toimus Leuvenis kahe ekstreemse poliitilise partei "kaklemine". Ma tõesti ei oska muud paremat sõna sellele leida. Lihtsalt see, et kaks ekstreemset parteid käivad mööda linna ringi ja karjuvad üksteise peale ja vahel võib see vägivaldseks minna.

Enamus siiski läksid Leuvenisse, väga väga tore õhtu oli ja mässulistest haisu polnud. Magma saime vast poole viie ajal. Meie Elisaga ööbisime tema hostvenna ühikas.

Järgmisel päeval ehk reedel läksime hommikul kell 10 oma klassiga bowlingusse Leuvenis ning pärast seda tagasi Mecheleni ühe klassiõe juurde lõunale (jagasime toiduained ära, et kes mida kaasa peab võtma).

Bowlingus
Keegi ei taha kunagi, et neist pilti tehtaks...

Klassiõe juures. Tüdrukud köögis süüa tegemas.

Ja poisid elutoas juttu ajamas ja jooke joomas.
 
Õnneks oli ka kaks tublit poissi, kes köögis aitasid. Üks tegi pannkooke ja teine praadis peekonit ja munasid. Tublid poisid!
Mina leidsin ka oma koha seal: kõndisin ringi ja tegin pilte, jeeei :) Natuke aitasin ikka köögis ka.

Söögilauas.

Meie toidulauake :)
Klassikaaslased. Poisid on kaksikud.

Kõigi asjad koridoris.
 

Pärast söömist läksid poisid õue jalgpalli mängima.

Ja tüdrukud istusid meie kahe kaasasoleva õpetajaga söögilaua ääres ja ajasid juttu.
Jällegi, mina leidsin oma koha: istusin ühe klassiõega väljas, ajasime juttu ja ma tegin jalgpalli mängivatest poistest pilti.Eks jalgpall pole kunagi rahumeelne, kukkumisi ikka tuli ette.

See klassivend on megasuur. Ta mängib professionaalsel tasandil korvpalli, nii et see seletab asja.

Tüdrukud köögis koristamas.

Ja poisid puhakamas.

Siinne 100 päeva nägi siis selline välja. Iga klass pidi oma tegevuse ise välja mõtlema ja no minu klassi päev kujunes selliseks. Täitsa tore oli isegi.

No comments:

Post a Comment