Thursday, May 2, 2013

2 kuud veel jäänud...

Kuna ma pole meeleltult kaua midagi kirjutanud, siis lõpuks otsustasin ennast kokku võtta. Selle blogiga on nii, et tuleb ikka kogu aeg kirjutada. Muidu tekib liiga palju asju, millest kirjutada, ja siis ei teki enam tahtmist. Eks ma olen laisk ka.

Igatahes jah, ainult 2 kuud siin jäänud. Kuidagi kurb on. Ei taha väga ära minna, ma olen siin nüüd kõigega ära harjunud. Aasta alguses tundusid nii paljud asjad imelikud, aga nüüd on kõik normaalne.
Ärge saage valesti aru, ma tahan muidugi oma pere ja sõpru näha ning ma igatsen Eesti toitu ja loodust ka, aga jah...kahtemoodi tunded on.

Muuseas, ma isegi kirjutasin üles mingisugused punktid, et millest blogisse kirjutada. Seda tegin ma meeleltult igava tunni ajal (arvatavasti religioon, ajalugu või geograafia).

Vahepeal on siin soojaks läinud. Talvejope kuskil kaugel kapinurgas ja saab kevadriideid kanda. Jeeee!

Mul oli vahepeal 2 nädalat vaheaega. Aprilli alguses oli see. Siin üleüldse palju vaheaegasid ja vabu päevi.
Ma ei hakka ühte pikka blogipostitust tegema, seega tulevad mu vahepealsed tegemised eraldi postitustena.

Selle mainiks ka ära, et natuke kurb hakkab, kui näha, kuidas mu klassil Eestis tutipidu ja lõpukell olid. Kõik lähevad mööda ilma laiali ja osasid inimesi ei näegi enam. Tartusse saab alati sõita, aga tihti sa ikka Inglismaale lendama hakkad?

No comments:

Post a Comment